Veselé Vánoce
Přerušení soutěží

Aktualizováno: Přerušení amatérských soutěží prodlouženo do konce roku 2020.

V návaznosti na mimořádná opatření Vlády ČR jsou v období ode dne 14. října 2020 od 00:00. do dne 3. listopadu 2020 do 23:59 přerušena veškerá soutěžní utkání.
Změny na soupiskách

Snad se již nic nezmění na tom, že v roce 2020 uvidíme první mistrovský zápas, který zároveň odstartuje novou sezónu 2020/2021. Pro úplnost nám snad chybí už jen přehled příchozích a odchozích hráčů.

Příchody:

 • Fejér Matěj – přestup z TJ Sokol Struhy
 • Krejcar Martin – přestup z FK Dobrovice
 • Stehlík Jan – obnova registrace (naposledy FK Dobrovice)
 • Vágner Jiří – přestup z TJ Sokol Struhy
 • Váňa Stanislav – přestup z TJ Sokol Struhy

Pokračují:

 • Grus Josef – z TJ Sokol Luštěnice
 • Humpola Luboš – přestup z FK Dobrovice
 • Mudroch Roman – z SK Rejšice
 • Vocásek Filip – z SK Rejšice

Odchody:

 • Kumbera Karel – přestup do SK Skalsko
 • Pokorný Václav – přestup do TJ Sokol Struhy
 • Mráček Michal – přestup do FK DobroviceOprašte pavouky z letního parketu, Generace se vrací

Dlouhá léta zel letní parket ve fotbalové areálu prázdnotou. Nyní v rámci oslav 55. výročí na scéně se vrací skupina Generace na místo činu. V sobotu 11. července od 21 hodin zahraje skupina Generace opět v Kosořicích a tímto jste srdečně zváni. 
Zemřel Vladimír Volf

Dne 5. května 2020 v ranních hodinách tragicky zemřel Vladimír Volf, dlouholetý člen výboru TJ Sokol Kosořice. 

Jak zpíval Karel Gott “čas letí jako bláznivý …” a už je tomu téměř osm let, co se Láďa stal platným členem Sokola a výkonného výboru. Ve fotbalovém areálu trávil spoustu času, ať už jako divák na trénincích a zápasech nebo v hospůdce u oblíbeného zlatavého moku. Na domácích utkáních se jako hlavní pořadatel staral o hladký průběh utkání a pohodlí rozhodčích. V tomto směru bude těžké Láďu nahradit. K práci přistupoval zodpovědně, pokud jste vyrazili na zápas dříve, Láďa tu už vždy býval dříve než hráči a vše si v klidu připravil. Podobného nadšence budeme jen těžko hledat.

Jeho hlavní devízou nebyla jen přátelská povaha, ale i manuální zručnost. Svůj um tak dokázal při nejedné brigádě. Ať už se jednalo o automatické zavlažování a úprava nádrže na vodu nebo naposledy výměna střešní krytiny nad vstupem do pohostinství. 

Láďo, nikdy nezapomeneme.

 
Ukončení soutěžního ročníku 2019/2020

Výkonný výbor Fotbalové asociace České republiky rozhodl o ukončení soutěžního ročníku 2019/2020. Samotné rozhodnutí se souvisejícími opatřeními je v příloze tohoto příspěvku.

Rozhodnutí VV FAČR
Program soutěží FAČR je do odvolání přerušen

FAČR vzhledem k novému nařízení Vlády ČR bere na vědomí aktuálně vyhlášený nouzový stav a informuje tak své členy i veřejnost o tom, že soutěže, které řídí FAČR, KFS a OFS jsou do dalšího rozhodnutí státních orgánů v této věci přerušeny.

„Respektujeme rozhodnutí Vlády ČR s ohledem na zdraví hráčů, funkcionářů i fanoušků a jsme i nadále v pravidelném kontaktu se státními orgány tak, abychom mohli včas reagovat na jakékoliv další změny, které by se týkaly průběhu soutěží, které pod nás spadají,“ řekl předseda Asociace Martin Malík. (zdroj: www.fotbal.cz)

Tímto je zároveň zrušen i poslední přípravný zápas s Loučení.
Výroční členská schůze

POZVÁNKA

TJ SOKOL KOSOŘICE – oddíl kopané
zve své členy a příznivce na výroční členskou schůzi, která se koná dne 29.2.2020 od 14.00 hod. v pohostinství na hřišti.

Program: Zahájení
  Volba mandátové komise, zapisovatele a ověřovatelů zápisu
  Zpráva o činnosti za rok 2019
  Zpráva mandátové komise
  Zprávy trenérů
  Zpráva o hospodaření
  Diskuze
  Závěr – návrh usnesení VČS

 
Sportovní ples

Končí nám leden a nezadržitelně se blíží další sportovní ples, na který jste samozřejmě všichni srdečně zváni. Pozvánka je nedílnou součástí tohoto příspěvku.

Pozvánka
Kosořická dvacítka

TJ Sokol Kosořice vás srdečně zve na tradiční novoroční pochod.