Čermák Lukáš

#
Jméno
Čermák Lukáš
Aktuální tým
TJ Sokol Kosořice
Leagues
Mladší přípravka, Mladší žáci, Starší přípravka
Sezóny
2017/2018, 2018/2019, 2019/2020, 2020/2021, 2021/2022
Věk
11

Mladší přípravka

SezónaKlub Odehrané zápasy
2017/2018TJ Sokol Kosořice230010
2018/2019TJ Sokol Kosořice800028
Celkem-1030038

Mladší žáci

SezónaKlub Odehrané zápasy
2017/2018TJ Sokol Kosořice0002
2018/2019TJ Sokol Kosořice50018
2019/2020TJ Sokol Kosořice5009
2020/2021TJ Sokol Kosořice2004
2021/2022TJ Sokol Kosořice5008
Celkem-170041

Starší přípravka

SezónaKlub Odehrané zápasy
2017/2018TJ Sokol Kosořice130011
2018/2019TJ Sokol Kosořice230030
2019/2020TJ Sokol Kosořice160010
2020/2021TJ Sokol Kosořice24005
Celkem-760056

Výsledky

30. 10. 2021
2 - 5
N/A

TJ Sokol Kosořice — TJ Sokol Chotětov/FC Horky n/Jizerou

17. 10. 2021
6 - 0
N/A

SK Kosmonosy — TJ Sokol Kosořice

9. 10. 2021
1 - 5
N/A

TJ Sokol Kosořice — SKP Ml. Boleslav "A"

3. 10. 2021
10 - 4
N/A

FK Ml. Boleslav — TJ Sokol Kosořice

28. 9. 2021
0 - 6
N/A

TJ Sokol Kosořice — FC Sporting Ml. Boleslav "A"

25. 9. 2021
12 - 0
N/A

TJ Sokol Chotětov/FC Horky n/Jizerou — TJ Sokol Kosořice

18. 9. 2021
0 - 5
N/A

TJ Sokol Kosořice — TJF Čechie Čejetice

4. 9. 2021
1 - 9
N/A

TJ Sokol Kosořice — SK Kosmonosy

9. 10. 2020
0 - 5
N/A

FK Dlouhá Lhota — TJ Sokol Kosořice

7. 10. 2020
1 - 3
N/A

TJ Sokol Kosořice — TJ Sokol Luštěnice

4. 10. 2020
5 - 5
N/A

TJ Sokol Kosořice — TJ Sokol Jabkenice/Pěčice

30. 9. 2020
5 - 7
N/A

SK Kosmonosy "A" — TJ Sokol Kosořice

25. 9. 2020
3 - 3
N/A

Sokol Březno/Židněves — TJ Sokol Kosořice

22. 9. 2020
3 - 9
N/A

SK Rejšice — TJ Sokol Kosořice

16. 9. 2020
0 - 18
N/A

FC Sporting Ml. Boleslav "D" — TJ Sokol Kosořice

13. 9. 2020
0 - 8
N/A

TJ Sokol Pěčice/Jabkenice — TJ Sokol Kosořice

9. 9. 2020
3 - 16
N/A

Pohár SP: TJ Sokol Kosořice - TJ Sokol Kochánky/SK Jizera Předměřice

3. 11. 2019
8 - 4
N/A

TJ Sokol Kosořice — SKP Ml. Boleslav "A"

2. 11. 2019
1 - 3
N/A

TJ Sokol Kosořice — TJ Sokol Chotětov/SK Bezno-Sovínky

26. 10. 2019
0 - 1
N/A

Slavoj Kr. Vrutice — TJ Sokol Kosořice

26. 10. 2019
8 - 2
N/A

FK Dobrovice "A" — TJ Sokol Kosořice

19. 10. 2019
1 - 6
N/A

TJ Sokol Kosořice — TJ Sokol Luštěnice

13. 10. 2019
0 - 6
N/A

TJ Žerčice — TJ Sokol Kosořice

13. 10. 2019
4 - 7
N/A

TJ Sokol Kosořice — TJ Sokol Struhy

10. 10. 2019
8 - 2
N/A

FC Sporting Ml. Boleslav "A" — TJ Sokol Kosořice

5. 10. 2019
0 - 10
N/A

TJ Sokol Kosořice — FK Dobrovice

1. 10. 2019
6 - 2
N/A

FK Dlouhá Lhota "B" — TJ Sokol Kosořice

29. 9. 2019
0 - 5
N/A

SK Jizera Předměřice/TJ Sokol Kochánky — TJ Sokol Kosořice

29. 9. 2019
1 - 9
N/A

TJ Sokol Kosořice — TJ Sokol Pěčice

25. 9. 2019
4 - 5
N/A

Sportfotbal cup: TJ Sokol Kosořice — SK Benátky n/Jizerou

18. 9. 2019
7 - 1
N/A

TJ Sokol Chotětov/SK Bezno-Sovínky — TJ Sokol Kosořice

15. 9. 2019
7 - 2
N/A

TJ Sokol Kosořice — TJ Sokol Jabkenice

12. 9. 2019
6 - 0
N/A

TJ Sokol Kosořice — TJ Žerčice

10. 9. 2019
3 - 17
N/A

SK Rejšice / TJ Žerčice — TJ Sokol Kosořice

5. 9. 2019
2 - 11
N/A

TJ Sokol Kosořice — SK Kosmonosy "A"

31. 8. 2019
3 - 1
N/A

TJ Sokol Luštěnice — TJ Sokol Kosořice

15. 6. 2019
1 - 2
N/A

TJ ZD K. Hlavno / Kr. Vrutice — TJ Sokol Kosořice

14. 6. 2019
8 - 11
N/A

SK Bakov n/Jizerou — TJ Sokol Kosořice

9. 6. 2019
2 - 8
N/A

TJ Sokol Kosořice — SK Bezno-Sovínky / TJ Sokol Chotětov

8. 6. 2019
8 - 2
N/A

TJ Sokol Kosořice — SK Jizeran Doubrava

1. 6. 2019
1 - 14
N/A

SK Benátky n/Jizerou "A" — TJ Sokol Kosořice

29. 5. 2019
9 - 5
N/A

Sportfotbal cup: SK Kosmonosy — TJ Sokol Kosořice

26. 5. 2019
1 - 3
N/A

Nadstavba: TJ Sokol Kosořice — FK Dlouhá Lhota / Židněves

26. 5. 2019
2 - 3
N/A

TJ Sokol Kosořice — FK Dobrovice

26. 5. 2019
2 - 5
N/A

TJ Sokol Kosořice — SK Kosmonosy

26. 5. 2019
4 - 8
N/A

TJ Sokol Kosořice — TJF Čechie Čejetice

26. 5. 2019
2 - 3
N/A

TJ Sokol Kosořice — TJ Sokol Luštěnice

25. 5. 2019
9 - 5
N/A

TJ Sokol Kosořice — FK Dobrovice

22. 5. 2019
9 - 2
N/A

Sportfotbal cup: TJ Sokol Kosořice — SK Kosmonosy

19. 5. 2019
3 - 6
N/A

TJF Čechie Čejetice — TJ Sokol Kosořice

19. 5. 2019
1 - 9
N/A

TJ Sokol Kosořice — TJ Sokol Luštěnice

19. 5. 2019
3 - 1
N/A

FK Dobrovice — TJ Sokol Kosořice

19. 5. 2019
3 - 4
N/A

TJ Sokol Kosořice — SK Kosmonosy

18. 5. 2019
14 - 2
N/A

TJ Sokol Kosořice — FC Sporting Ml. Boleslav "A"

17. 5. 2019
1 - 6
N/A

TJ ZD K. Hlavno/Kr. Vrutice — TJ Sokol Kosořice

14. 5. 2019
8 - 3
N/A

TJ Sokol Kosořice — Slavoj Kr. Vrutice/K. Hlavno

11. 5. 2019
3 - 6
N/A

SK Kosmonosy — TJ Sokol Kosořice

11. 5. 2019
4 - 5
N/A

FK Dobrovice — TJ Sokol Kosořice

11. 5. 2019
2 - 6
N/A

TJF Čechie Čejetice — TJ Sokol Kosořice

11. 5. 2019
3 - 6
N/A

TJ Sokol Kosořice — TJ Sokol Luštěnice

8. 5. 2019
13 - 0
N/A

Sportfotbal cup: TJ Sokol Kosořice — TJ Sokol Kněžmost

5. 5. 2019
0 - 7
N/A

FK Krnsko — TJ Sokol Kosořice

4. 5. 2019
16 - 5
N/A

TJ Sokol Kosořice — SK Skalsko

28. 4. 2019
2 - 4
N/A

TJ Sokol Kosořice — SK Bezno-Sovínky/Chotětov

28. 4. 2019
4 - 5
N/A

TJ Sokol Kosořice — TJ Sokol Luštěnice

28. 4. 2019
3 - 6
N/A

TJF Čechie Čejetice — TJ Sokol Kosořice

28. 4. 2019
4 - 4
N/A

TJ Sokol Kosořice — SK Kosmonosy

28. 4. 2019
5 - 5
N/A

FK Dobrovice — TJ Sokol Kosořice

27. 4. 2019
5 - 8
N/A

Sokol Březno — TJ Sokol Kosořice

24. 4. 2019
0 - 11
N/A

Sportfotbal cup: Dolnobousovský SK — TJ Sokol Kosořice

21. 4. 2019
2 - 5
N/A

SK Jizera Předměřice/Kochánky — TJ Sokol Kosořice

20. 4. 2019
4 - 3
N/A

TJ Sokol Luštěnice — TJ Sokol Kosořice

20. 4. 2019
7 - 0
N/A

TJ Sokol Kosořice — SK Kosmonosy

20. 4. 2019
3 - 6
N/A

TJF Čechie Čejetice — TJ Sokol Kosořice

14. 4. 2019
2 - 9
N/A

TJ Sokol Kosořice — FK Mladá Boleslav

14. 4. 2019
2 - 7
N/A

FK Dlouhá Lhota — TJ Sokol Kosořice

7. 4. 2019
3 - 5
N/A

TJ Žerčice — TJ Sokol Kosořice

6. 4. 2019
6 - 5
N/A

TJ Sokol Kosořice — SK Kosmonosy

29. 3. 2019
3 - 9
N/A

TJ Sokol Nová Ves — TJ Sokol Kosořice

23. 3. 2019
4 - 7
N/A

TJ Sokol Kosořice — Dolnobousovský SK

6. 11. 2018
12 - 4
N/A

TJ Sokol Kosořice — SK Bakov n/Jizerou

4. 11. 2018
3 - 3
N/A

TJ Sokol Kosořice — TJ Sokol Luštěnice

3. 11. 2018
11 - 2
N/A

TJ Sokol Kosořice — SK Benátky n/Jizerou "A"

30. 10. 2018
4 - 9
N/A

SK Jizeran Doubrava — TJ Sokol Kosořice

28. 10. 2018
5 - 7
N/A

FK Dobrovice — TJ Sokol Kosořice

27. 10. 2018
3 - 1
N/A

FK Dobrovice — TJ Sokol Kosořice

25. 10. 2018
5 - 8
N/A

Sporting Ml. Boleslav "A" — TJ Sokol Kosořice

21. 10. 2018
2 - 3
N/A

TJ Sokol Kosořice — FK Dobrovice

17. 10. 2018
7 - 3
N/A

TJ Sokol Kosořice — SKP Ml. Boleslav "A"

14. 10. 2018
1 - 2
N/A

TJ Sokol Luštěnice — TJ Sokol Kosořice

10. 10. 2018
1 - 5
N/A

SK Skalsko — TJ Sokol Kosořice

7. 10. 2018
8 - 0
N/A

TJ Sokol Kosořice — FK Krnsko

7. 10. 2018
6 - 7
N/A

FK Dlouhá Lhota — TJ Sokol Kosořice

7. 10. 2018
5 - 2
N/A

TJ Sokol Luštěnice — TJ Sokol Kosořice

7. 10. 2018
0 - 9
N/A

SK Bakov n/Jizerou — TJ Sokol Kosořice

29. 9. 2018
0 - 1
N/A

SK Bezno-Sovínky/TJ Sokol Chotětov — TJ Sokol Kosořice

29. 9. 2018
9 - 3
N/A

TJ Sokol Kosořice — Sokol Březno

26. 9. 2018
12 - 6
N/A

Sportfotbal cup: TJ Sokol Kosořice — FK Dobrovice

23. 9. 2018
5 - 1
N/A

TJ Sokol Kosořice — SK Jizera Předměřice/TJ Sokol Kochánky

23. 9. 2018
7 - 2
N/A

TJ Sokol Kosořice — FK Dlouhá Lhota

23. 9. 2018
3 - 2
N/A

TJ Sokol Kosořice — TJ Sokol Luštěnice

23. 9. 2018
9 - 0
N/A

TJ Sokol Kosořice — SK Bakov n/Jizerou

22. 9. 2018
3 - 10
N/A

Slavoj Kr. Vrutice / K. Hlavno — TJ Sokol Kosořice

15. 9. 2018
11 - 3
N/A

TJ Sokol Kosořice — FK Dlouhá Lhota

9. 9. 2018
5 - 3
N/A

TJ Sokol Kosořice - TJ Žerčice

9. 9. 2018
2 - 7
N/A

FK Dlouhá Lhota — TJ Sokol Kosořice

9. 9. 2018
6 - 6
N/A

TJ Sokol Luštěnice — TJ Sokol Kosořice

9. 9. 2018
11 - 0
N/A

TJ Sokol Kosořice — SK Bakov n/Jizerou

5. 9. 2018
5 - 6
N/A

SK Kosmonosy — TJ Sokol Kosořice

1. 9. 2018
6 - 3
N/A

TJ Sokol Kosořice — TJ Sokol Nová Ves

30. 8. 2018
7 - 11
N/A

Dolnobousovský SK — TJ Sokol Kosořice

26. 8. 2018
1 - 2
N/A

TJ Sokol Kosořice — TJ ZD Kostelní Hlavno/Slavoj Kr. Vrutice

16. 6. 2018
2 - 1
N/A

Play-off: TJ Sokol Kosořice — SK Bělá pod Bezdězem

10. 6. 2018
1 - 12
N/A

TJ Sokol Kosořice — Fotbalový klub Dobrovice

6. 6. 2018
7 - 6
N/A

Tělovýchovná jednota Žerčice — TJ Sokol Kosořice

2. 6. 2018
3 - 4
N/A

Tělovýchovná jednota ZD Kostelní Hlavno — TJ Sokol Kosořice

2. 6. 2018
3 - 8
N/A

SK Bakov nad Jizerou — TJ Sokol Kosořice

2. 6. 2018
3 - 6
N/A

SK Bezno-Sovínky/TJ Sokol Chotětov — TJ Sokol Kosořice

30. 5. 2018
6 - 3
N/A

Sportfotbal cup: Sportovní klub Kosmonosy — TJ Sokol Kosořice

27. 5. 2018
7 - 0
N/A

TJ Sokol Kosořice — Tělovýchovná jednota Sokol Struhy

26. 5. 2018
14 - 2
N/A

TJ Sokol Kosořice — Tělovýchovná jednota ZD Kostelní Hlavno

26. 5. 2018
8 - 1
N/A

TJ Sokol Kosořice — SK Bakov nad Jizerou

26. 5. 2018
5 - 2
N/A

TJ Sokol Kosořice — SK Bezno-Sovínky/TJ Sokol Chotětov

23. 5. 2018
5 - 4
N/A

Sportfotbal cup: TJ Sokol Kosořice — Sportovní klub Kosmonosy

20. 5. 2018
3 - 1
N/A

Tělovýchovná jednota Žerčice — TJ Sokol Kosořice

19. 5. 2018
2 - 24
N/A

TJ Sokol Řepov — TJ Sokol Kosořice

13. 5. 2018
2 - 4
N/A

Tělovýchovná jednota ZD Kostelní Hlavno — TJ Sokol Kosořice

10. 5. 2018
12 - 3
N/A

Sportfotbal Cup: TJ Sokol Kosořice - SK Bakov nad Jizerou

5. 5. 2018
12 - 4
N/A

TJ Sokol Kosořice — Tělovýchovná jednota Žerčice

28. 4. 2018
0 - 0
N/A

Tělovýchovná jednota ZD Kostelní Hlavno — TJ Sokol Kosořice

28. 4. 2018
0 - 0
N/A

SK Bakov nad Jizerou — TJ Sokol Kosořice

28. 4. 2018
5 - 4
N/A

TJ Sokol Kosořice — SK Bezno-Sovínky/TJ Sokol Chotětov

26. 4. 2018
2 - 5
N/A

Sportfotbal.cz Cup: FK Dlouhá Lhota — TJ Sokol Kosořice

22. 4. 2018
16 - 1
N/A

TJ Sokol Kosořice — TJ Sokol Řepov

7. 4. 2018
0 - 5
N/A

Tělovýchovná jednota Sokol Pěčice — TJ Sokol Kosořice