TJ Sokol Řepov — TJ Sokol Kosořice

Po úspěšné domácí misi cestovali fotbalisté Kosořic opět za hranice obce. Čtvrtý Řepov má ve svém středu hned několik střelců, kteří již překonali metu deseti branek v této sezóně.

TJ Sokol Řepov – TJ Sokol Kosořice  5:2 (1:0)

Za chladného počasí, připomínající spíše listopad, vstoupili do zápasu lépe hráči Řepova a úvodní čtvrthodina se odehrávala hlavně na polovině Kosořic. Domácím se podařilo výrazněji vyzrát na obranu až v 15. minutě, Kohoutův lob ale skončil nad brankou. Hosté se osmělili až po nebezpečné standartní situaci. Hned vzápětí si Malík pokryl míč, odcentroval, jenže osamocený Herink nezamířil hlavou přesně. Zdálo se, že hosté přečkali úvodní nápor soupeř bez úhony. Průnik Cepky a zakončení Kohouta doprostřed branky ještě brankou neskončilo. Ve 22. minutě si na Vaňkův centr nejvýše vyskočil Bonomo a hlavičkou k tyči vsítil úvodní branku. Po inkasované brance byly paradoxně nebezpečnějším mužstvem Kosořice. Ihned po rozehrávce Herink s Řehákem podnikli akci z pravé strany a po zpětné přihrávce dobře pálil Malík, avšak jen do tyče. Vzápětí ze střední vzdálenosti nepřesně mířil Sedláček. A když po akci Loewa, Řehoře a Malíka gólman utěsnil mezery na přední tyči, platilo stále skóre 1:0.V závěru prvního poločasu ještě vystrašil kosořické hráče Kohout povedeným halfvolejem. Na druhé straně po rohovém kopu mířil Batala hlavou nepřesně.

Hned na úvod druhého poločasu si úspěšně v souboji počínal Dragnev, aby následně byl o míč připraven na hranici pravidel. Z následné akce unikl Kohout, ve vápně našel nabíhajícího Vaňka, který zvýšil vedení Řepova. Hosté se opět po inkasované brance nesesypali a několikrát prověřili pozornost řepovského Hlaváče. Po Malíkově rohovém kopu zakončoval pohotově Řehoř, následně Malíkovu střelu jemně tečoval Valdman. Až v 59. minutě Kosořičtí vykombinovali soupeře u postranní čáry, na konci celé akce Malík vypálil z hranice pokutového území a po teči Kopy zapadl míč za bezmocného brankáře. O deset minut později střídající Grus sklepl míč pro Herinka a jeho parádní rána orazítkovala břevno. Místo vyrovnání však domácí odskočili opět na rozdíl dvou branek. Z velkého vápna vypálil Vaněk po přihrávce Cepky a vyražený míč Abelovským pohotově dorazil Kohout. Hosté mohli opět zkorigovat z rozehrávky, po přihrávce Gruse však Malík z dobré pozice přestřelil. Z protiútoku však kosořický brankář neudržel míč a Michal Štěpán dopravil míč do odkryté branky. Hráči Řepova vzápětí vstřelili ještě pátou branku, kdy střídající Solík opět zakončoval do odkryté branky. Alespoň kosmeticky upravil výsledek Grus pohotovou střelou.

• Branky: 22. Bonomo, 47. Vaněk, 75. Kohout, 76. Michal Štěpán, 83. Solík – 80. Malík, 88. Grus
  • Rozhodčí: Chládek – Černý, Řehořek