TJ Sokol Kosořice „A“ — SK Jizeran Doubrava „A“

Momentálně třetí tým tabulky Doubrava, i díky jarní neporazitelnosti, přicestoval na hřiště do Kosořic. Avšak bez nejlepšího střelce soutěže Josefa Nedošetka. Pozici střelce tak převzal s jedenácti brankami Marek Vít. Domácí opět bez překvapení těžko skládali sestavu.

TJ Sokol Kosořice „A“ – SK Jizeran Doubrava „A“  1:0 (0:0)

První šanci si domácí vypracovali hned v úvodní minutě. Heřmanský prostrčil míč na Malíka, ten zakončil z hranice pokutového území, gólman Filla ale jeho ránu vyrazil na roh. Vzápětí zase zahrozili hosté. Bártův centr se dostal k Moravcovi, ten naštěstí hlavičkoval těsně vedle brány. Ani další šance domácí v branku nepřetavili. Mohl za to i doubravský brankář Filla, který vytěsnil jak střelu Bešíka, tak i Pavlíčka. Po půl hodině hry Macháč dlouhou přihrávkou za obranu našel Malíka, jeho střela však mířila mimo tři tyče. Do šancí se dostali i hosté, když si Pálka navedl míč do středu vápna, mířil však nepřesně. A když se neujala ani prudká střela Resla z levé strany hřiště, šlo se do kabin za nerozhodného stavu 0:0. Hosté zahrávali řadu rohových kopů, domácí však oproti předešlým zápasům přistoupili k bránění soupeře důsledněji.

Po přestávce na skóre nic nezměnil ani Pokorný, jehož přímý kop do vápna, si hostující obrana málem srazila do vlastní branky. Na málem se ale nehraje, takže dál 0:0. Na druhé straně se po ose Vít-Pálka-Moravec dostal k zakončení polední jmenovaný, branka mu však byla malá. 10 minut před koncem zápasu zahrával Pokorný rohový kop, odražený míč se dostal k Malíkovi, jehož krásná střela bohužel orazítkovala pouze břevno a doubravský gólman zlikvidoval i následnou dorážku Gruse. Gólová radost vypukla v Kosořicích o chvíli později.  Malíkův centr z hranice velkého vápna poslal pravačkou Macháč přesně za Fillova záda – 1:0 pro domácí. Pak přišly dvě šance Doubravy. Ale střely Víta i Jelečka skončily vedle brány. Závěrečná snaha hostí už na kosořické radosti z vítězství nic nezměnila.

• Branky:  80. Macháč
  • Rozhodčí: Švarc – Černý, Postránecký
  • Diváků: 65
  • ŽK: Malík – Bárta, Vít