Tělovýchovná jednota Sokol Chotětov „B“ — TJ Sokol Kosořice „B“

Po sobotním střetnutí „A“ týmů následovalo o den později srovnání rezerv Chotětova a Kosořic. Zatím co domácí bojují o postup ze IV. třídy, Kosořičtí se zatím krčí na samém dnu. Za Kosořické si premiéru odbyl Jech.

TJ Sokol Chotětov „B“ – TJ Sokol Kosořice „B“  5:0 (2:0)

Domácí od počátku plnili roli favorita. Při prvním střeleckém pokusu se Chotětovští zastřelovali, druhou ránu Nežerky už musel Vítek vyrážet. Jednu z minima šancí nabídl po centru Boháček Třískovi, jenže ten místo střeli z malého vápna si chtěl míč ještě lépe připravit. Ve 12. minutě si domácí připsali první vyloženou šanci, centr Vávry ale hlavou nezužitkoval volný Vetešník. Tentýž hráč neuspěl ani vzápětí, z malého vápna přestřelil. O chvíli později Nežerkův průnik neproměnil ve vedoucí branku ani zakončující Buryán. Hráči Chotětova dostávali dost prostoru, ale většina dalších akcí zůstala nedotažena. Hosté si míče při zisku příliš neužili a většinou o něj v ofenzívě rychle přišli. Výjimkou byla akce kosořického Pavlíčka, který okamžitým napadáním přinutil obránce k chybě a po narážečce s Darmošem mířil z úhlu jen do boční sítě. V závěru prvního poločasu si domácí opět vytvořili několik nadějných situací. Pronikající Potůček z levé strany brankáře neprostřelil. Až ve 39. minutě Buryán vybojoval míč, předložil ho před branku a Potůček tentokrát překonal bezmocného gólmana. Domácí ještě stihli nastřelit břevno Novákem. Ve 44. minutě navíc Shvets dlouhým pasem našel Vávru, který postupoval přes půl hřiště sám na brankáře. Toho následně obešel a skóroval do prázdné branky – 2:0.

Ve druhém poločase domácí pokračovali v dobývání branky a v 59. minutě se radovali z další branky Vetešníka. Vzápětí se po levé straně prohnal Novák a své sólo zakončil další brankou. Chotětov pokračoval v ofenzívě, ale další akce už góly neskončily. Stav 4:0 vydržel až téměř do konce zápasu. V 89. minutě stejně jak Potůček otevřel skóre, tak ho i pátou brankou uzavřel.

• Branky: 39. a 89. Potůček, 44. Vávra, 59. Vetešník, 60. Novák
  • Rozhodčí: Černý