SK Bakov nad Jizerou „A“ – TJ Sokol Kosořice „A“

Fotbalisté Bakova a Kosořic měli před vzájemným duelem stejnou bilanci, tedy jedné výhry a jedné remízy.

SK Bakov n/Jizerou „A“ – TJ Sokol Kosořice „A“  2:0 (2:0)

Na první šanci nečekali diváci dlouho. Hned v první minutě kosořický obránce váhal s rozehrávkou, toho využil domácí Mlynka, řítil se sám na Krause a bez problémů soupeřova gólmana překonal. O čtvrt hodiny později bylo s Kosořickými ještě hůře. Hosté nepokryli nabíhajícího Frelicha a ten po přihrávce z levé strany zakončoval zpoza vápna přesně – 2:0. Ukázali se i hosté, dlouhý nákop Krause zpracoval Sabol, ale z otočky mířil vedle brány. Sabol byl v akci i o chvíli později, jenže jeho střela skončila opět vedle. Ve hře hostí bylo až příliš nepřesností. Ve spojení s aktivním hrou Bakovských se hosté příliš do zakončení nedostávali. V závěru poločasu ještě zahrozil domácí Mlynka. Střelou z velkého vápna však Krausovu bránu minul a když se neujala ani Grusova šance na druhé straně, šlo se do kabin za nepříznivého stavu pro Kosořické 2:0.

Kosořičtí se snažili o vyrovnání a hru zjednodušili. Po sérii šancí Sabola byl nejblíže brance se svou hlavičkou Batala, jenže domácí podržel Majzlan. Hra se přelévala ze strany na stranu, ale výraznější šance nepřicházely. Až střídající Darmoš z otočky vystrašil bakovskou obranu a poté ještě z přímého kopu protáhl brankáře. Do slibných příležitostí se dostali i domácí Brož s Formáčkem, na druhé straně zase hostující Sabol. Hosté už většinu míčů směrovali do pokutového území, žádný však neskončil v síti a tak Bakov dovedl zápas do vítězného konce.

• Branky:  1. Mlynka, 16. Frelich
  • Rozhodčí: Chrastina – Petrtýl, Tomšovicová