Září nezačalo pro Kosořické ideálně

V druhém zápase sezóny čekal na Kosořické nováček z Krnska. Kosořice chtěly odčinit domácí porážku z minulého týdne. A nově jim mohli pomoci Kroutil a zkušený Jindrák.

FK Krnsko – TJ Sokol Kosořice  1:0 (0:0)

Ale hned v úvodu zápasu je vystrašil svou střelou krnský Vízek. Hostující gólman byl však pozorný. Vzápětí se ukázaly i Kosořice, ale Herinkova střela zpoza vápna skončila vedle. Za deštivého počasí se od úvodu hrál bojovný zápas, kterému ale většinu času chyběly výrazné šance. Gólem neskončily ani žádné další pokusy – Tichého střela i rána Firického šly vysoko nad. Na druhé straně Herink našel pěknou přihrávkou Mašku, který zpoza vápna mířil těsně nad Novákovu bránu. Nováka nevyděsil ani střelecký pokus Martina Adámka. Několik minut nato byli v akci domácí. Firický se uvolnil na levé straně a odcentroval před branku, kde Lukavcův střelecký pokus musel skvělým zákrokem vytěsnit Šmelhaus. Do přestávky měl  ještě jednu šanci Soumar, jeho povedenou ránu z přímého kopu zneškodnil opět Šmelhaus.

Oba týmy si na začátku druhého poločasu vypracovaly po jedné šanci. Nejprve po centru z pravé strany střílel hostující Malík vedle. Na druhé straně přímý kop Šotky z hranice vápna skončil nad. V dalším průběhu zápasu se v šancích ocitli hosté, když Řehák zakončoval zblízka pouze do Nováka. A po centru Malíka mířil nepřesně i Loew. A tak zafungovalo otřepané nedáš-dostaneš. Centrovaný míč doputoval k Tichému, který utekl kosořickým obráncům a z pravé strany pokutového území propálil Šmelhause. Kosořice se marně snažily směrem dopředu. Gólem neskončily ani žádné další pokusy Loewa. V závěru hry mohli hosté srovnat, když se po rohu dostal k zakončení v pádu Malík, trefil ale jen bránícího hráče. A tak museli Kosořičtí zkousnout další porážku a po 2 kolech jsou zatím bez bodu.

• Branky:  62. Tichý
  • Rozhodčí: Tylchert – Knížek, Petrtýl
  • Diváků: 55
  • ŽK: Šesták – Řehák, Martin Adámek