TJ Sokol Kosořice „A“ – Tělovýchovná jednota Sokol Chotětov „A“

S vizitkou dosud neporaženého týmu přicestovali do Kosořic hráči Chotětova. Do sestavy domácích se vrátil po jedno zápasové pauze Batala s Pokorným, naopak v tomto duelu chyběl Macháč.

TJ Sokol Kosořice „A“ – TJ Sokol Chotětov „A“  0:5 (0:2)

Před samotným výkopem ještě proběhla kontrola způsobilosti hrací plochy trojicí rozhodčích. Ti nakonec rozhodli o sehrání zápasu. Kosořice nezačaly dobře a prohrávaly už od druhé minuty, kdy Vítka hlavou k tyči překonal Rusiňák po přesném centru Procházky. Po čtvrt hodině to byli opět hosté, kdo zahrozil před Vítkovou brankou. Rusiňák po rohovém kopu Nežerky hlavičkoval přesně – 0:2. Kosořickým se obtížně dařilo vytvářet si šance. Nejprve Batala nedosáhl na Sabolův centr, střely Valdmana, Pokorného a Sabola v dalším průběhu první půle zamířily mimo branku. Hru také ztěžoval těžký a podmáčený terén. Závěr poločasu patřil hostům, ale střela Procházky skončila vedle branky.

Nástup do druhého poločasu znamenal šanci pro domácí. Po rohu Malíka se dostal k míči 20 metrů od branky Sabol, ale svou střelu poslal nad bránu. Na druhé straně po přihrávce Procházky zakončoval Vrána, ale gólman domácích byl pozorný. Další šance zaznamenali Nežerka s Jeřábkem, ale jejich pokusy branku Vítka minuly. Vrána byl v akci i v 67. minutě, jeho střela z 30 metrů už skončila v síti. Kosořice zaostávaly za svým soupeřem ve všech činnostech. Do útoku se dostávaly s obtížemi a vyložené šance ne a ne přijít. V závěru utkání se k míči dostal Koníček, který se snažil přehodit domácího brankáře, ale o metr minul. O pár minut později střela Vrány z 30 metrů trefila břevno, k odraženému míči se dostal Rusiňák, který dopravil míč do sítě svou třetí brankou v zápase. Tečku za nepříznivým výsledkem udělal v závěrečných minutách Linek, jehož střela z dálky zapadla do sítě – 0:5.

• Branky:  2., 16. a 86. Rusiňák, 67. Vrána, 90. Linek
  • Rozhodčí: Stejskal – Vrabec, Sobalík