TJ Sokol Kosořice „A“ — SK Bakov nad Jizerou „A“

V prvním jarním střetnutí na domácím hřišti přivítali hráči Kosořic jednoho z aspirantů na postup, tým Bakova nad Jizerou. Ten odstartoval v předešlém kole vysokou výhrou, to Kosořičtí neuspěli na půdě Zdětína.

TJ Sokol Kosořice „A“ – SK Bakov n/Jizerou 0:1 (0:0)

Zápas odstartovala nedorozumění na obou stranách. Nejprve nedokázali domácí využít chyby před bakovskou branku po centru Kumbery. O chvíli později na druhé straně se nedohodli spoluhráči, míč však o kousek minul Šmelhausovu odkrytou branku. To byla pro oba gólmany poslední větší práce v prvním poločase. Další minuty se odehrávaly uprostřed hřiště s minimem střeleckých pokusů.

Hned zkraje druhého poločasu nedokázali domácí dostat míč od vlastní branky. Následoval centr z pravé strany a nastřelená ruka Kumbery. Rozhodčí nařídil velice přísnou penaltu za hraní rukou u těla. Bakovský Říha s nabídnutou šancí nepohrdl a poslal hosty do vedení. Následovala opět pasáž bez šancí. Až v 66. minutě střídající Macháč včas vysunul Malíka. Jeho sražená rána se snesla na tyč a odražený míč odehrál překvapený Lochman mimo tři tyče. Další příležitost na vyrovnání si už Kosořičtí nevypracovali. Nevalně se vedlo i hostujícímu celku a zápas tak skončil hubenou výhrou bakovských fotbalistů.

• Branky: 52. Říha (pen.)
  • Rozhodčí: Chládek – Hloucal, Šebela
  • ŽK: 0 – Pilz
  • Kosořice „A“: Šmelhaus – Kumbera (77. Darmoš), Kraus, Batala (48. Macháč), Sedláček – Hodboď, Adámek, Maška, Lochman – Pokorný – Malík
  • Bakov „A“: Majzlan – Cecava, Resl, Kamenický, Hozák – Vitmajer (90. Pilz), Frelich, Formáček, Čurej (57. Ajchler, 90. Beránek) – Říha, Louda (81. Kohnhäuser)